Farsangi kupa U10 sorsolás

VI.Farsangi T LA SE KUPA

VI.Farsangi T LA SE KUPA RENDEZŐJE:

Törökbálinti Labdarúgó Akadémia Sportegyesület

Horváth Ferenc Tel: +36 20 454-1763 E-mail: labdarugoakademia@gmail.com

Haraszti Zoltán Tel:+36 30 644-2551 E-mail: labdarugoakademia@gmail.com

T LA SE KUPA HELYSZÍNEI:

Bálint Márton Általános- és Középiskola, 2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.

Törökbálinti Sportközpont Sportcsarnok (TBSK Sportcsarnok), 2045 Törökbálint, Óvoda utca 6.

KOROSZTÁLY:

- U10 (2005.01.01. után születettek), játékos létszám: 4+1 (maximum 10 fő nevezhető), játékidő: 1×18 perc, labdaméret: 4-es labda, pályaméret: 20x40m, kapuméret: 3x2m

PONTOZÁS:

- Győzelem 3 pont,

- döntetlen 1 pont,

- vereség 0 pont.

A torna sorrendjét pontazonosság esetén:

- 1. gólkülönbség

- 2. több rúgott gól

- 3. egymás ellen játszott mérkőzés eredménye.

Döntetlen esetén 3-3 büntetőrúgás

A RENDEZVÉNY DÍJAZÁSA

- Az I. helyezett kupát, érmet és oklevelet,

- a II. és III. helyezett érmet és oklevelet,

- a további helyezettek oklevelet kapnak.

Különdíjak:- Gólkirály,- legjobb kapus,- közönségdíj a legjobb T LA SE játékosnak.

 

                                         A MÉRKŐZÉS SZABÁLYAI:   U10.

 

GÓL:

  • Gólt a pálya teljes területéről el lehet érni,
  • gól után középkezdéssel indul újra a játék.

PARTDOBÁS: NINCS

  • A folyamatos támadójáték érdekében a labda csak lapos passzal (térdmagasság alatt) hozható játékba, a nem szabályos végrehajtást a játékvezető az ellenfél javára ítélheti, amelyből közvetlenül nem lehet gólt elérni,
  • az ellenfél játékosai nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát,
  • az ellenfél játékosai a labdától 3 méterre helyezkedhetnek el.

SZÖGLETRÚGÁS:

  • a sarokpontról történik a védekező játékos 3 méterre kell tartózkodnia a labdától

SZABÁLYTALANSÁGOK:

  • a becsúszás nem megengedett,
  • durva szabálytalanság sárga lapos figyelmeztetést von maga után, amely 2 perces időbüntetéssel jár. Piros lap esetén a kiállítás végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 2 perc elteltével másik játékos hozható játékba. Az adott mérkőzésen kiállított játékos automatikusan egy mérkőzés eltiltást kap.
  • szabadrúgást vonnak maguk után,
  • a sorfal távolsága szabadrúgásnál 5 méter, ami nem adható, hanem kötelező,

BÜNTETŐ:

  • Büntetőterületen (6 méter) belüli szabálytalanságok esetén büntetőrúgás következik,
  • a büntetőpont a kapu közepétől számított 7 méterre van.

CSERE:

  • bármikor lehet
  • csere esetén egy csapatnál ha „A” csapat 4 mezőnyjátékosnál több tartózkodik a pályán, a labda pillanatnyi helyzeténél szabadrúgás történik „B” csapat javára, amennyiben „B” csapat gólhelyzetben van a mérkőzés folytatódik tovább,
  • a lecserélt játékos bármikor visszacserélhető,
  • a cserejátékosok elhelyezése a saját kapu oldalán, az alapvonal és az oldalvonal találkozásánál.

KAPUSOKNAK:

  • Kapuselőtér: 6m-es félkörív,
  • a kapusról van szöglet,
  • ha a labda kimegy az alapvonalon, a kapus lábbal és kézzel is játékba hozhatja amelynek minden esetben pattannia kell a saját térfélen , ellenkező estben közvetett szabadrúgás a félpályáról. kirúgásnál a hatoson belül letett labda nem támadható, csak ha a labda elhagyta a hatos körvonalát),
  • hazaadás nagypályás szabályok szerint.

 

 

 

FONTOS SZABÁLYOK A TORNÁVAL KAPCSOLATBAN

  • Túlkoros játékos játéka nem engedélyezett.
  • Amennyiben leány fiú csapatban játszik csak 1 évvel túlkorosként engedélyezett.
  • A mérkőzés kezdésekor nem megjelenő csapatot, amennyiben nem jelzi a késése okát, a mérkőzése nem pótolható (0:5 ).
  • A tornára jelentkezett csapatok a csoportbeosztás után selejtezőt játszva csak az első jut tovább.

 

 

  • A TORNAVAL KAPCSOLATOS VÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJUK!
  • FELSZERELÉS
  • - Csak teremcipő (simatalpú cipő) használható,
  • - sípcsontvédő használata kötelező, amennyiben a játékos nem rendelkezik sípcsontvédővel NEM vehet részt a tornán,
  • - csapaton belül a mérkőzéseken egységes ruházat,
  • - azonos színnél a pályaválasztó játszik saját színében.

 

  1. Február  28 .          

                                                               U 10(2005)

                    Bálint Márton Általános Iskola, Törökbálint Köztársaság tér 8

 

Csoport Kezdési-idő                               Csapatok       Eredmény
C 8:30            Vuk SE – Csillaghegy MFS              –        
C 8:50              FTC2 –  Vasas Kubala              -
D 9:10            Kelen SC – Gödi MFS              -
D 9.30                  FTC 1 –  SZEOL              -
C 9:50                  Vuk SE –  FTC2              -
C 10:10     Csillaghegy MFS –  Vasas Kubala              -
D 10:30                Kelen SC – FTC 1              -
D 10:50           Gödi MFS – SZEOL              -
C 11:10           Vuk SE- Vasas Kubala              -
C 11:30         Csillaghegy MFS –  FTC2              -
D 11:50            Kelen SC –  SZEOL              -
D 12:10              Gödi MFS – FTC 1              –  

 

Bálint Márton iskola                            C Csoport 1 – D Csoport 1        

C-D 12:30                –        

  Bálint Márton iskola                         D Csoport 4– C Csoport 4

C-D 12:50                –        

Bálint márton iskola                            D csoport 3 – C csoport 3

C-D 13:10                –        

Bálint Márton iskola                            D csoport 2 – C csoport 2

C-D 13:30                –        

 

                                            TBSK,Törökbálint Óvoda utca 6

Csoport Kezdési idő                               Csapatok       Eredmény
A 8:30 T LA SE –  Újpesti Haladás              –        
A 8:50  Marcibányi MFS – Sárszentmiklós SE              -
B 9:10 Felcsút SE –  Kartal SE              -
B 9:30 Liver FC – SZE-FI LSE              -
A 9:50 T LA SE –    Marcibányi MFS              -
A 10:10 Újpesti Haladá – Sárszentmiklós SE              -
B 10:30  Felcsút SE – Liver FC              -
B 10:50  Kartal SE – SZE-FI LSE              -
A 11:10  T LA SE –  Sárszentmiklós SE              -
A 11:30  Ujpesti Haladá –  Marcibányi MFS              -
B 11:50 Felcsút SE – SZE-FI LSE              -
B 12:10 Kartal SE – Liver FC              -

 

TBSK csarnok                                      A Csoport 4 – B Csoport 4

  12:30                -

TBSK csarnok                                      A Csoport 3 – B Csoport 3

  12:50                -

TBSK csarnok                                      A csoport 2 –  B csoport 2

  13:10                -

TBSK csarnok     Elődöntő                A csoport 1 – B csoport 1                                           

  13:30                -

TBSK csarnok                                         3-4 helyért

  13:50                -

TBSK  csarnok                                      1-2. helyért

  14:10                -

Díjátadó 14:30

 

Be Sociable, Share!

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>