Farsangi kupa U11 sorsolás

  1. Február 21.       

                                                                 U 11                                                                                                                             2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.    Bálint Márton Általános Iskola

 

Csoport Kezdési idő                               Csapatok       Eredmény
C 8:30 Dunakanyar UFC –  Erdőkertes SE              –        
C 8:50   SZE-FI LSE –   1908 SZAC KSE              -
D 9:10  Páty – Testvériség SE              -
D 9.30  Mezőkövesd Zsóry FC–  Pénzügyőr SE              -
C 9:50  Dunakanyar UFC –   SZE-FI LSE              -
C 10:10  Erdőkertes SE –  1908 SZAC KSE              -
D 10:30  Páty –  Mezőkövesd Zsóry FC              -
D 10:50 Testvériség SE –  Pénzügyőr SE              -
C 11:10  Dunakanyar UFC –  1908 SZAC KSE              -
C 11:30  Erdőkertes SE –   SZE-FI LSE              -
D 11:50 Páty –  Pénzügyőr SE              –        
D 12:10 Testvériség SE –  Mezőkövesd Zsóry FC              -

 

     Bálint M iskola         Elődöntő          C1-D1

12:30                -

 

      Bálint M iskola                                           C2-D 2                   

12:50                -

 

   Bálint M iskola                                      C3-D3

13:10                -

                                                                                                                                                                                                                

Bálint M iskola                                        C4-D4

13:30                -

 

                           

 

 

 

                               2045 Törökbálint Óvoda utca 6.   TBSK csarnok

Csoport Mérkőzés idő                               Csapatok       Eredmény
A 8:30 (A)  T LA SE – (A) Csillaghegyi MFS              –        
A 8:50 (A)  Érdi Sasfiókák – (A) Sárszentmiklós SE              -
B 9:10 (B) Újbuda MFS – (B) RTK              -
B 9:30 (B) Törökbálinti FS – (B) Future Stars              -
A 9:50 (A)  T LA SE – (A)  Érdi Sasfiókák              -
A 10:10 (A) Csillaghegyi MFS – (A) Sárszentmiklós SE              -
B 10:30 (B) Úlbuda MFS – (B) Törökbálinti FS              -
B 10:50 (B) RTK – (B) Future Stars              -
A 11:10 (A)  T LA SE – (A) Sárszentmiklós SE              -
A 11:30 (A) Csillaghegyi MFS – (A)  Érdi Sasfiókák              -
B 11:50 (B) Úlbuda MFS – (B) Future Stars              –        
B 12:10 (B) RTK – (B) Törökbálinti FS              -

 

 TBSK csarnok                                         Elődöntő        A1-B1                                                     

12:30                -

TBSK csarnok                                                         A2-B2

12:50                -

TBSK csarnok                                             A3-B3

13:10                -

TBSK csarnok                                                         A4-B4                  

13:30                -

 

TBSK csarnok                                                    3.-4. Helyért

13:50                -

TBSK csarnok                                                          Döntő     

14:10                -

                                                                       Díjátadás  14:30   

Be Sociable, Share!

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>