Farsangi kupa U8 sorsolás

VI.Farsangi T LA SE KUPA

VI.Farsangi T LA SE KUPA RENDEZŐJE:

Törökbálinti Labdarúgó Akadémia Sportegyesület

Horváth Ferenc Tel: +36 20 454-1763 E-mail: labdarugoakademia@gmail.com

Haraszti Zoltán Tel:+36 30 644-2551 E-mail: labdarugoakademia@gmail.com

T LA SE KUPA HELYSZÍNEI:

Bálint Márton Általános- és Középiskola, 2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.

Törökbálinti Sportközpont Sportcsarnok (TBSK Sportcsarnok), 2045 Törökbálint, Óvoda utca 6.

KOROSZTÁLY:

- U8 (2007.01.01. után születettek), játékos létszám: 4+1 (maximum 10 fő nevezhető), játékidő: 1×18 perc, labdaméret: 4-es labda, pályaméret: 20x40m, kapuméret: 3x2m

PONTOZÁS:

- Győzelem 3 pont,

- döntetlen 1 pont,

- vereség 0 pont.

A torna sorrendjét pontazonosság esetén:

- 1. gólkülönbség

- 2. több rúgott gól

- 3. egymás ellen játszott mérkőzés eredménye.

Döntetlen esetén 3-3 büntetőrúgás

A RENDEZVÉNY DÍJAZÁSA

- Az I. helyezett kupát, érmet és oklevelet,

- a II. és III. helyezett érmet és oklevelet,

- a további helyezettek oklevelet kapnak.

Különdíjak:- Gólkirály,- legjobb kapus,- közönségdíj a legjobb T LA SE játékosnak.

 

                                         A MÉRKŐZÉS SZABÁLYAI:   U8,

 

GÓL:

  • Gólt a pálya teljes területéről el lehet érni,
  • gól után középkezdéssel indul újra a játék.

PARTDOBÁS: NINCS

  • A folyamatos támadójáték érdekében a labda csak lapos passzal (térdmagasság alatt) hozható játékba, a nem szabályos végrehajtást a játékvezető az ellenfél javára ítélheti, amelyből közvetlenül nem lehet gólt elérni,
  • az ellenfél játékosai nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát,
  • az ellenfél játékosai a labdától 3 méterre helyezkedhetnek el.

SZÖGLETRÚGÁS:

  • a sarokpontról történik a védekező játékos 3 méterre kell tartózkodnia a labdától

SZABÁLYTALANSÁGOK:

  • a becsúszás nem megengedett,
  • durva szabálytalanság sárga lapos figyelmeztetést von maga után, amely 2 perces időbüntetéssel jár. Piros lap esetén a kiállítás végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 2 perc elteltével másik játékos hozható játékba. Az adott mérkőzésen kiállított játékos automatikusan egy mérkőzés eltiltást kap.
  • szabadrúgást vonnak maguk után,
  • a sorfal távolsága szabadrúgásnál 5 méter, ami nem adható, hanem kötelező,

BÜNTETŐ:

  • Büntetőterületen (6 méter) belüli szabálytalanságok esetén büntetőrúgás következik,
  • a büntetőpont a kapu közepétől számított 7 méterre van.

CSERE:

  • bármikor lehet
  • csere esetén egy csapatnál ha „A” csapat 4 mezőnyjátékosnál több tartózkodik a pályán, a labda pillanatnyi helyzeténél szabadrúgás történik „B” csapat javára, amennyiben „B” csapat gólhelyzetben van a mérkőzés folytatódik tovább,
  • a lecserélt játékos bármikor visszacserélhető,
  • a cserejátékosok elhelyezése a saját kapu oldalán, az alapvonal és az oldalvonal találkozásánál.

KAPUSOKNAK:

  • Kapuselőtér: 6m-es félkörív,
  • a kapusról van szöglet,
  • ha a labda kimegy az alapvonalon, a kapus lábbal és kézzel is játékba hozhatja amelynek minden esetben pattannia kell a saját térfélen , ellenkező estben közvetett szabadrúgás a félpályáról. kirúgásnál a hatoson belül letett labda nem támadható, csak ha a labda elhagyta a hatos körvonalát),
  • hazaadás nagypályás szabályok szerint.

 

 

 

FONTOS SZABÁLYOK A TORNÁVAL KAPCSOLATBAN

  • Túlkoros játékos játéka nem engedélyezett.
  • Amennyiben leány fiú csapatban játszik csak 1 évvel túlkorosként engedélyezett.
  • A mérkőzés kezdésekor nem megjelenő csapatot, amennyiben nem jelzi a késése okát, a mérkőzése nem pótolható (0:5 ).
  • A tornára jelentkezett csapatok a csoportbeosztás után selejtezőt játszva csak az első jut tovább.

 

 

  • A TORNAVAL KAPCSOLATOS VÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJUK!
  • FELSZERELÉS
  • - Csak teremcipő (simatalpú cipő) használható,
  • - sípcsontvédő használata kötelező, amennyiben a játékos nem rendelkezik sípcsontvédővel NEM vehet részt a tornán,
  • - csapaton belül a mérkőzéseken egységes ruházat,
  • - azonos színnél a pályaválasztó játszik saját színében.

 

                                                         2015.Március 1.       

                                                                 U 8                                                                                                                            2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.    Bálint Márton Általános Iskola

 

Csoport Kezdési idő                               Csapatok       Eredmény
C 8:30            Kelen SC –Szent Pál Akadémia               –        
C 8:50            Dunakanyar UFC 1 – Tápiószecső FC              -
D 9:10            Mészőly FS – Dunakanyar UFC 2              -
D 9.30            Soroksár Fc  – Vasas Kubala                   -
C 9:50           Kelen SC –Dunakanyar UFC 1              -
C 10:10           Szent Pál Akadémia – Tápiószecső FC              -
D 10:30            Mészőly FS – Soroksár Fc                -
D 10:50            Dunakanyar UFC 2 – Vasas Kubala               -
C 11:10            Kelen SC – Tápiószecső FC              -
C 11:30            Szent Pál Akadémia – Dunakanyar UFC 1              -
D 11:50             Mészőly FS – Vasas Kubala                  –        
D 12:10            Soroksár FC  – Dunakanyar UFC 2              -

 

     Bálint M iskola         Elődöntő          C1-D1

12:30                -

 

      Bálint M iskola                                           C2-D 2                   

12:50                -

 

   Bálint M iskola                                      C3-D3

13:10                -

                                                                                                                                                                                                                

Bálint M iskola                                        C4-D4

13:30                -

 

 

                               2045 Törökbálint Óvoda utca 6.   TBSK csarnok

Csoport Mérkőzés idő                               Csapatok       Eredmény
A 8:30                        T LA SE- RTK              –        
A 8:50             Baráti Bőrlabda FC- Egri SSE 2              -
B 9:10                      SZE-FI LSE – Palánták SE              -
B 9:30                 Egri SSE 1-Menőmanó FC              -
A 9:50                T LA SE- Baráti Bőrlabda FC              -
A 10:10                        Egri SSE 2-RTK              -
B 10:30                       Egri SSE 1-SZE-FI LSE               -
B 10:50                Menőmanó FC- Palánták Se                        -
A 11:10                        T LA SE – Egri SSE 2              -
A 11:30               RTK – Baráti Bőrlabda FC              -
B 11:50                  Egri SSE 1-Palánták SE              –        
B 12:10                Menőmanó FC – SZE-FI LSE                  -

 

 TBSK csarnok                                         Elődöntő        A1-B1                                                     

12:30                -

TBSK csarnok                                                         A2-B2

12:50                -

TBSK csarnok                                             A3-B3

13:10                -

TBSK csarnok                                                         A4-B4                  

13:30                -

 

TBSK csarnok                                                    3.-4. Helyért

13:50                -

TBSK csarnok                                                          Döntő     

14:10                -

                                                                       Díjátadás  14:30   

Be Sociable, Share!

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>