Mikulás kupa 2014.12.13.-14. program

2014. December 13.               U 9     Bálint Márton Általános Iskola

Kezdési  időpont

Csapatok

8:30 –  8:45

Goldball – Liver

8:50 –  9:05

Százhalombatta – FC Budapest

9:10 –  9:25

Kaposvár – Tordas SE

 

Goldball – Százhalombatta

 

Liver – Kaposvár

 

FC Budapest – Tordas SE

 

Liver – Százhalombatta

 

Goldball – Tordas SE

 

FC Budapest – Kaposvár

 

Liver – Tordas SE

 

Goldball – FC Budapest

 

Százhalombatta – Kaposvár

 

Liver – FC Budapest

 

Goldball – Kaposvár

 

Százhalombatta – Tordas SE

TBSK

Kezdési  időpont

Csapatok

8:30 –  8:45

T LA SE – II Kerületi UFC

8:50 –  9:05

Biatorbágy – Future Stars

9:10 –  9:25

Balassagyarmat – Bük

 

II Kerületi UFC – Biatorbágy

 

T LA SE – Balassagyarmat

 

Future Stars – Bük

 

Balasagyarmat – II Kerületi UFC

 

T LA SE – Bük

 

Future Stars – Balassagyarmat

 

Bük – II Kerületi UFC

 

T LA SE – Future Stars

 

Balassagyarmat – Biatorbágy

 

II Kerületi UFC – Future Stars

 

T LA SE – Biatorbágy

 

Balassagyarmat – Bük

A CSOPORT 2 – B CSOPROT 2

A CSOPORT 1 – B CSOPORT 1

2014.December 13.              U 11           Bálint Márton Általános Iskola

Kezdési  időpont

Csapatok

13:00 – 13:15

Testvériség – SZTK

13:20 – 13:35

Mészőly FS – Biatorbágy

13:40– 13:55

Kaposvár – RKSK

 

Testvériség – Mészőly FS

 

SZTK – Kaposvár

 

Biatorbágy – RKSK

 

Mészőly FS – SZTK

 

Testvériség – RKSK

 

Biatorbágy – Kaposvár

 

RKSK – SZTK

 

Testvériség –  Biatorbágy

 

Mészőly FS – Kaposvár

 

SZTK – Biatorbágy

 

Testvériség – Kaposvár

 

Mészőly FS – RKSK

TBSK

Kezdési  időpont

Csapatok

14:00 – 14:15

T LA SE – Liver

14:20– 14:35

Atomerőmű – Bük

14:40 – 14:55

Future Stars – Sze – Fi

 

T LA SE – Atomerőmű

 

Liver – Future Stars

 

Bük – Sze – Fi

 

Liver – Atomerőmű

 

T LA SE – Sze – Fi

 

Bük – Future Stars

 

Liver – Sze – Fi

 

T LA SE – Bük

 

Atomerőmű – Future Stars

 

Liver – Bük

 

T LA SE – Future Stars

 

Atomerőmű – Sze – Fi

A CSOPORT 2 – B CSOPORT 2

A CSOPORT 1 –  B CSOPORT 1

2014. December 14.               Leány

TBSK

Kezdési  időpont

Csapatok

9:00 – 9:20

T LA SE – Liver

9:25- 9:45

Kelen SC – Tárnok

9:50 – 10:10

Monor SE – Liver

10:15 – 10:35

T LA SE – Tárnok

10:40 – 11:00

Liver – Kelen SC

11:05 – 11:25

T LA SE – Monor SE

11:30 – 11:50

Liver – Tárnok

11:55- 12:15

Kelen SC – Monor SE

12:20 – 12:40

T LA SE – Kelen SC

12:45- 13:05

Tárnok – Monor SE

2014. December 14.              U 13 Fiú

 TBSK

Kezdési  időpont

Csapatok

13:15 – 13:35

Palánták SE – Biatorbágy

13:40 – 14:00

Kaposvár  – Liver

14:05 – 14:25

Törökbálint TC  – Biatorbágy

14:30– 14:50

Palánták SE –  Liver

14:55– 15:15

Biatorbágy – Kaposvár

15:20 – 15:40

Palánták SE – Törökbálint TC

15:45– 16:15

Biatorbágy – Liver

16:20– 16:40

Kaposvár – Törökbálint TC

16:45– 17:05

Palánták SE- Kaposvár

117:10– 17:30

Liver – Törökbálint TC

Be Sociable, Share!

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>