Farsangi kupa U9 sorsolás

                                                                U9(2006)

                                                      2015 FEBRUÁR 22 .

   2045 TÖRÖKBÁLINT,KÖZTÁRSASÁG TÉR 8. BÁLINT MÁRTON ISKOLA

Mérkő-zés száma Csoport Kezdési

idő

                              Csapatok       Eredmény
1 E 8:20 Érdi Sasfiókák-Nagykovácsi sólymok              –        
2 F 8:40 Páty-Kelen              -
3 E 9:00 Érdi Sasfiókák- Gödi MFS              -
4 F 9:20 FTC-Páty              -
5 E 9:40 Gödi MFS-Nagykovácsi sólymok              -
6 F 10:00 Kelen-FTC              -
7 A 10:20 UTE 1-Tordas              -
8 A 10:40 FC Hatvan-Liver              -
9 B 11:00 UTE 2-2.Kerület UFC              -
10 B 11:20 Mészőly FS-Biatorbágy              -
11 A 11:40 UTE 1-FC Hatvan             -
12 A 12:00 Tordas-Liver              -
13 B 12:20 UTE 2-Mészőly FS              -
14 B 12:40  2. Kerület UFC-Biatorbágy               -
15 A 13:00 UTE 1-Liver              -
16 A 13:20 Tordas-FC Hatvan              -
17 B 13:40 UTE 2-Biatorbágy              -
18 B 14:00 Mészőly FS-2.Kerület UFC             -
19 A-B 14:20 A csoport 1-B csoport 2             -
20 A-B 14:40 A csoport 2-B csoport 1             -
21   15:00 19 mérkőzés  győztese-  20 mérkőzés győztese             -

 

                   

                    2045 TÖRÖKBÁLINT,ÓVODA UTCA 6, TBSK  CSARNOK        

Mér-kőzés száma Csoport Kezdési

idő

                              Csapatok       Eredmény
22 D 8:40 T LA SE-Ikarus 2              –        
23 D 9:00 Sárszentmiklós SE-Future Stars              -
24 C 9:20 Ikarus 1-Százhalombatta Vuk SE              -
25 D 9:40 T LA SE-Sárszentmiklós SE  
26 D 10:00 Ikarus 2-Future Stars              -
27 C 10:20 Százhalombatta Vuk SE-Dunakanyar UFC              -
28 D 10:40 Ikarus 2-Sárszentmiklós SE              -
29 C 11:00 Ikarus 1-Dunakanyar UFC              -
30 D 11:20 T LA SE-Future Stars              -
31 D-F 11:40 D1-F3              -
32 C-E 12:00 E1-C3              -
33 D-F 12:20 D2-F2              -
34 C-E 12:40 C2-E2              -
35 D-F 13:00 D3-F1              -
36 C-F 13:20 C3-F3              -
37   13:40 31mérkőzés  győztese-   32 mérkőzés győztese              -
38   14:20 33 mérkőzés  győztese-  34 mérkőzés győztese             -
39   14:40 35 mérkőzés  győztese-  36 mérkőzés győztese             -
  1.                                   ELŐDŐNTŐ
40 15:00 37 mérkőzés-győztese-38 mérkőzés győztese              -

                                                             2.ELŐDŐNTŐ        

41 15:40 21 mérkőzés győztese-39 mérkőzés győztese              -

                                                                       3-4. helyért

42 16:00                -

                                                                      1-2. helyért

43 16:20                -

 

Be Sociable, Share!

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>