Farsangi kupa U12 sorsolás

VI.Farsangi T LA SE KUPA

VI.Farsangi T LA SE KUPA RENDEZŐJE:

Törökbálinti Labdarúgó Akadémia Sportegyesület

Horváth Ferenc Tel: +36 20 454-1763 E-mail: labdarugoakademia@gmail.com

Haraszti Zoltán Tel:+36 30 644-2551 E-mail: labdarugoakademia@gmail.com

T LA SE KUPA HELYSZÍNEI:

Bálint Márton Általános- és Középiskola, 2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.

Törökbálinti Sportközpont Sportcsarnok (TBSK Sportcsarnok), 2045 Törökbálint, Óvoda utca 6.

KOROSZTÁLY:

- U12 (2003.01.01. után születettek), játékos létszám: 4+1 (maximum 10 fő nevezhető), játékidő: 2×10 perc, labdaméret: 4-es labda, pályaméret: 20x40m, kapuméret: 3x2m

PONTOZÁS:

- Győzelem 3 pont,

- döntetlen 1 pont,

- vereség 0 pont.

A torna sorrendjét pontazonosság esetén:

- 1. gólkülönbség

- 2. több rúgott gól

- 3. egymás ellen játszott mérkőzés eredménye.

Döntetlen esetén 3-3 büntetőrúgás

A RENDEZVÉNY DÍJAZÁSA

- Az I. helyezett kupát, érmet és oklevelet,

- a II. és III. helyezett érmet és oklevelet,

- a további helyezettek oklevelet kapnak.

Különdíjak:- Gólkirály,- legjobb kapus,- közönségdíj a legjobb T LA SE játékosnak.

 

                                         A MÉRKŐZÉS SZABÁLYAI:   U12,

 

GÓL:

  • Gólt a pálya teljes területéről el lehet érni,
  • gól után középkezdéssel indul újra a játék.

PARTDOBÁS: NINCS

  • A folyamatos támadójáték érdekében a labda csak lapos passzal (térdmagasság alatt) hozható játékba, a nem szabályos végrehajtást a játékvezető az ellenfél javára ítélheti, amelyből közvetlenül nem lehet gólt elérni,
  • az ellenfél játékosai nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát,
  • az ellenfél játékosai a labdától 3 méterre helyezkedhetnek el.

SZÖGLETRÚGÁS:

  • a sarokpontról történik a védekező játékos 3 méterre kell tartózkodnia a labdától

SZABÁLYTALANSÁGOK:

  • a becsúszás nem megengedett,
  • durva szabálytalanság sárga lapos figyelmeztetést von maga után, amely 2 perces időbüntetéssel jár. Piros lap esetén a kiállítás végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 2 perc elteltével másik játékos hozható játékba. Az adott mérkőzésen kiállított játékos automatikusan egy mérkőzés eltiltást kap.
  • szabadrúgást vonnak maguk után,
  • a sorfal távolsága szabadrúgásnál 5 méter, ami nem adható, hanem kötelező,

BÜNTETŐ:

  • Büntetőterületen (6 méter) belüli szabálytalanságok esetén büntetőrúgás következik,
  • a büntetőpont a kapu közepétől számított 7 méterre van.

CSERE:

  • bármikor lehet
  • csere esetén egy csapatnál ha „A” csapat 4 mezőnyjátékosnál több tartózkodik a pályán, a labda pillanatnyi helyzeténél szabadrúgás történik „B” csapat javára, amennyiben „B” csapat gólhelyzetben van a mérkőzés folytatódik tovább,
  • a lecserélt játékos bármikor visszacserélhető,
  • a cserejátékosok elhelyezése a saját kapu oldalán, az alapvonal és az oldalvonal találkozásánál.

KAPUSOKNAK:

  • Kapuselőtér: 6m-es félkörív,
  • a kapusról van szöglet,
  • ha a labda kimegy az alapvonalon, a kapus lábbal és kézzel is játékba hozhatja amelynek minden esetben pattannia kell a saját térfélen , ellenkező estben közvetett szabadrúgás a félpályáról. kirúgásnál a hatoson belül letett labda nem támadható, csak ha a labda elhagyta a hatos körvonalát),
  • hazaadás nagypályás szabályok szerint.

 

 

 

FONTOS SZABÁLYOK A TORNÁVAL KAPCSOLATBAN

  • Túlkoros játékos játéka nem engedélyezett.
  • Amennyiben leány fiú csapatban játszik csak 1 évvel túlkorosként engedélyezett.
  • A mérkőzés kezdésekor nem megjelenő csapatot, amennyiben nem jelzi a késése okát, a mérkőzése nem pótolható (0:5 ).
  • A tornára jelentkezett csapatok a csoportbeosztás után selejtezőt játszva csak az első kettő jut tovább.

 

 

  • A TORNAVAL KAPCSOLATOS VÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJUK!
  • FELSZERELÉS
  • - Csak teremcipő (simatalpú cipő) használható,
  • - sípcsontvédő használata kötelező, amennyiben a játékos nem rendelkezik sípcsontvédővel NEM vehet részt a tornán,
  • - csapaton belül a mérkőzéseken egységes ruházat,
  • - azonos színnél a pályaválasztó játszik saját színében
  1. Február 28. 

                                                      U 12 (2003)                                                                                                          Bálint Márton iskola,Törökbálint Köztársaság tér 8

 

csoport kezdésiidő                               Csapatok       Eredmény
B 14:00 RTK– MAC MFS              –        
B 14:25 Kaposvár Bene Akadémia – SZE-FI LSE              -
B 14:50 RTK – Kaposvár Bene Akadémia              -
B 15:15 MAC MFS – SZE-FI LSE              -
B 15:30 RTK- SZE-FI LSE              -
B 15:55 MAC MFS – Kaposvár Bene Akadémia              -

 

                                                                    TBSK

csoport kezdési idő                               Csapatok       Eredmény
A 14:50 T LA SE – Csillaghegyi MFS              –        
A 15:15 Érdi Sasfiókák – Darazsak SE              -
A 15:30 T LA SE – Érdi sasfiókák              -
A 15:55 Csillaghegyi MFS – Darazsak SE              -
A 16:20 T LA SE – Darazsak SE              -
A 16:45 Csillaghegyi MFS – Érdi Sasfiókák              -

TBSK csarnok                              1.Elődöntő A1-B2

  17:10                -

TBSK csarnok                         2.Elödőntő A2-B1

  17:35                -

TBSK csarnok                          7-8. helyért A4-B4

  18:00                -

 TBSK csarnok                          5-6. helyért A3-B3

  18:25                -

 TBSK csarnok                               3-4. helyért

  18:50                -

  TBSK csarnok                                    1-2- helyért

  19:15                -

 

Díjátadó 19:40

Be Sociable, Share!

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>